sobota 19. dubna 2014

Velikonoční soutěž s Avonem - UKONČENO

Asi jste už zaznamenaly, že tenhle týden proběhla akce pro blogerky ve spolupráci s Avonem a soutěží Blogerka roku. Bohužel jsem hlava děravá, můj fotoreport hned tak nebude, nevzala jsem si s sebou na Velikonoce foťák, kde mám fotky uložené. Při odchodu jsme dostaly krásný balíček s novinkami od Avonu a protože nejsem hamoun a vím, že všechno nevyužiju, rozhodla jsem se vám něco věnovat do soutěže :)


Jedna z vás tak dostane novou rtěnku v odstínu Coffee Créme a lak na nehty s gelovým efektem Barely There. Pravidla jsou jako vždycky jednoduchá.
1. Sledovat můj blog přes GFC a napsat přezdívku, pokud je jiná, než jakou komentujete.
2. Napsat do komentáře, jak slavíte Velikonoce, jestli dodržujete tradice, děláte kraslice, pečete beránky atd.
3. E-mail nepište, výherkyni uveřejním v některém příštím článku a ozve se mi sama!
2. Za like za facebooku (klik!) máte možnost napsat jeden komentář navíc.

náš letošní experiment :)

Soutěž ukončím v pátek ve 20:00, výherkyni vylosuje random a bude uvedena jak na FB, tak ve víkendovém článku. Pokud se mi do konce dubna neozve, budu losovat znovu. Tak držím palce!

35 komentářů:

 1. Lak na nehty mě moc zajímá, rtěnku už mám v jiném odstínu a je dokonalá!:)
  Sleduji pod stejným jménem pod jakým píšu komentář:)
  Velikonoce nijak nemusím, nikdy jsem je nějak moc extra neslavila a jsem ráda, že už nejsem malá, aby k nám lezla půlka vesnice s pomlázkou na koledu:D
  rozanska.d@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Sleduji i na FB jako Deni Rožanská:)
  rozanska.d@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj:) blog sleduji,i facebook. Rtěnka je užasna :). A velikonoce neslavíme :(

  OdpovědětVymazat
 4. Sleduji jako Sedmikráska. Velikonoce jsme u nás (na vesnici) slavili hodně, když jsem byla já a sourozenci ještě malí. Bylo tu v té době hodně dětí, které chodily s pomlázkou koledovat, takže jsme pro ně připravovali s rodiči malovaná vajíčka, kupovaly se čokoládové figurky, různé sušenky, bonbony... Teď už Velikonoce tolik neslavíme. Je tradicí, že máma upeče mazanec a připraví vajíčkovou tlačenku a velikonoční nádivku. Vajíček pár také ozdobíme, ale spíš jen pro dekorační účely.

  OdpovědětVymazat
 5. Dala jsem like tvému FB (sleduji pod soukromým profilem), takže přidávám 2. koment :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Velku noc slavime len tak povrchne..muzska cast rodiny si bohuzial neodpusti sibanie pomlazkou a polievanie ladovou vodou, ale kraslice ani specialne kulinarske delikatesy nevedieme :)

  OdpovědětVymazat
 7. za lajk na fb ako peackapples pridavam dalsi komentar ^^

  OdpovědětVymazat
 8. Velikonoce neslavíme v rodině vůbec :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Za Like na FB přidávám 2. komentář :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj ;) u nás nejak špeciálne Veľkú noc neslávime, s mamkou napečieme koláče, robíme syrovú roládu, ktorá sa mi s týmto sviatkom každoročne spája a vyzdobíme si byt kraslicami :) A v pondelok nás decentne oleje náš oco a môj priateľ :D

  OdpovědětVymazat
 11. gfc ervulenka
  Velikonoce slavime, peceme beranka

  OdpovědětVymazat
 12. Sleduji pravidelně jako Romana Lánská :)
  Já Velikonoce neslavím. Slavila jsem je jako malá ale nikdy jsem neměla tenhle svátek v oblibě ale kdo ví, třeba až budou děti tak se k tomu vrátím. Jinak s mamkou to bylo vždy zdobení a samé dekorace, tradičně beránek a barvení vajíček a taťka chodil s bráškou po koledě :) Klasika.
  RomanaLanska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. FB jsem také lajkla :))) a moc ráda

  OdpovědětVymazat
 14. Sleduji jako Šárka Beranová.
  Velikonoce slavíme:) Barvíme vajíčka, pečeme beránka, malého beránka, slepičku a zajíčka a děti chodí po známých koledovat:)

  OdpovědětVymazat
 15. A ještě komentář za FB, tak také jako Šárka Beranová.

  OdpovědětVymazat
 16. Když jsme byli s bráchou malý, tak jsme Velikonoce slavili celkem hodně, samé návštěvy atd :) Teď je slavíme tak nějak v poklidu domova, navštěvujeme jenom nejbližší příbuzný :) A pečeme mazance a beránky, zajíčky, slepičky atd :) A klasika jako každý rok k obědu řízek a bramborový salát (mňam) :))

  OdpovědětVymazat
 17. Malujeme vajíčka a chodím s mladšími sourozenci koledovat. Jinak bych je už neslavila vůbec, kdyby nebylo malých sourozenců :-)

  OdpovědětVymazat
 18. Tenhle odstín rtěnky mě opravdu zaujal :) Podobné mám doma dva a oba mi sluší.
  Velikonoce jsem zatím vždycky trávila u rodičů, letos je první rok, kdy je trávím s přítelem, tak si vytváříme své tradice. Zatím se týkají hlavně jídla, upekla jsem nádivku a mazanec. Jak bude vypadat velikonoční pondělí, to teprve uvidím :)

  OdpovědětVymazat
 19. Ten lak je parádní! Rtěnku už jednu z této řady mám, a vyhoupla se k mým nejoblíbenějším:-)

  Velikonoce slavíme trochu netradičně, veškerý výprasky odnáší babička, u které slavíme, zatímco my se ségrou jak malý haranti běháme po zahradě a hledáme, co nám zajíc kde schoval:-)

  OdpovědětVymazat
 20. A na Facebooku se mi líbíš zrovna jako tady!

  OdpovědětVymazat
 21. To jsou krásné ceny! :)
  Naše rodina slaví Velikonoce. Barvíme vajíčka ve slupkách od cibule, krásně se pak zbarví do hněda. Když jsem byla menší, vázala jsem přes vajíčka různé rostliny, jako třeba lístečky od jetele, a potom jsem to hodila právě do horké vody s cibulí. Jinak beránka taky pečeme a pomlázky se bohužel nikdy nezbavíme :D

  OdpovědětVymazat
 22. Pěkné :)
  sleduji jako Lady eS
  Velikonoce vůbec neslavím, tento svátek jde kolem mě. Možná je to také tím, že jsem z města a u nás to nějak nikdo neslaví.

  OdpovědětVymazat
 23. Sleduji jako Guf1994 a Velikonoce už moc neslavím.Slavila jsem je dřív,ale teď mi příjde,že už ta tradice ,,upadla''.

  OdpovědětVymazat
 24. Moc pěkné! :) Velikonoce slavíme, ale u nás ve městě to není ono. Přesto si svátky neumím představit bez mazanců, barevných vajíček, beránka, svátečního oběda a setkání s rodinou. :) Sleduji GFC i FB - Ivana Mikuličková (hezkakytka).

  OdpovědětVymazat
 25. Já Velikonoce neslavím vůbec. Každé Velikonoční pondělí si sbalím pití, něco na jídlo, sednu na koně a jedu na výlet, buď sama, nebo s kamarádkami. A to stejné mám v plánu i zítra, snad nebude moc pršet. :-)

  OdpovědětVymazat
 26. Sleduji přes GFC jako lenushenka.
  Velikonoce moc nemusím, slavíme je vlastně jen kvůli dětem. Letos je to ale nějak hektické, zvládli jsme vyrobit jen pár věcí - dělali jsme zápichy do květináčů a vyráběli ovečky. A beránka jsme taky stihli upéct, takže jsme toho vlastně stihli dost :)
  Přeji krásné Velikonoce!

  OdpovědětVymazat
 27. A na FB lajkuji (Lenushenka Scrap) :)

  OdpovědětVymazat
 28. GFC: Terka Černá
  Velikonoce moc nemusím, spíš se nechám jen od bráchy :D ale mamka pár vajec zdobila a beránky máme, jinak nic :)
  E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Sleduji i na FB: Teruš Černá
  Hezké Velikonoce :-*

  OdpovědětVymazat
 30. Sleduju na GFC: Anežka Vávrová
  Velikonoce bohužel tenhle rok neslavím jinak než tak, že jsem jela na každoroční výlet na kole s mojí mamkou.

  vav.ran@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 31. A like na FB jako Anežka Koroze:)

  OdpovědětVymazat
 32. Velikonoce se u nás nějak moc nehrotí, vajíčka děláme, mazanec nebo beránka koupíme, zadky s mamkou vystrčíme, ale to je tak všechno :) spíš si vždy o víkendu zajedem někam na výlet a užíváme si hezkého počasí
  nikolik.v@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Sleduji pod stejným jménem :)
  A Velikonoce už neslavím. Maximálně doma upečeme beránka nebo sekanici, ale tím veškeré oslavy končí :)

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za vaše milé komentáře, dělají mi radost! Reklamu, vulgarismy a "zvu tě..." komentáře ale netoleruju, považuju za spam a mažu!