sobota 20. prosince 2014

Soutěž: Secret Santa naděluje i vám! - UKONČENO

To jsme takhle jednou s mýma oblíbenýma blogerínama přišly na fajn nápad, nadělit si na Vánoce dárečky... ale aby to nebylo jen tak, tak jsme to prohnaly speciálním randomovacím programem, který každé z nás jen přidělil jméno, komu budeme dělat balíček, ale od koho dárek dostaneme my, to bylo tajemství :)

foto by Siu

A tajemstvím to ještě chvíli zůstane, protože takové hádání je dobrý námět na soutěž! Dole na fotce vidíte obsah mého krásného balíčku č. 3 (jeho jedlá část už bohužel mezi námi není :). Soutěžní úkol bude tentokrát trochu netradiční a soutěžit se bude jen na facebooku. Pravidla zní možná trochu komplikovaně, ale věřím, že se s tím poperete statečně :)

foto by Siu

1. Dejte "like" všem našim facebookům - mně, Míše, Nikol a Siu, to je podmínka, kterou budeme kontrolovat.
2. Mrkněte i na ostatní blogy, abyste viděly zbylé tři balíčky.
2. Pod mnou sdílený příspěvek o téhle soutěži (bude připíchnutý na FB zdi nahoře) napište svůj tip, od koho který balíček je (např. můj balíček je od A, Míši balíček od B, atd.).
3. Soutěžit můžete celkem 4x, na facebooku u každé z nás, stačí napsat ke každé vaše tipy na dárce.
4. Soutěž potrvá do poslední minuty letošního roku, do půlnoci 31.12.2014.
5. Zúčastnit se můžete z ČR i SR.

A výhra, kterou jedna z vás dostane? Ultimátní blogerská krabička, do které dala něco každá z nás! No podívejte se na ni samy, to prostě chcete :)

foto by Siu 

Určitě mrkněte i na blogy a facebooky holek a zúčastněte se, protože výhra je podle mě krásná. Držím moc palce a vy, které nemáte FB, nezoufejte, po novém roce budou i GFC soutěže. Mějte se krásně!

Za všechny fotky moc moc děkuji Siu, která mě se svým foťákem zachránila :)

5 komentářů:

 1. Zo spomenutych blogoch mi je sympaticky akurat tento Tvoj. Az sa divim, ze ste ,,spriaznene duse" :-)
  Kaviareň u mačky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zeby to bolo tym, ze nas nepoznas? :P:D
   Ale aj mne je Natalkin blog sympaticky, v tom sa zhodneme ;)

   Vymazat

Moc děkuji za vaše milé komentáře, dělají mi radost! Reklamu, vulgarismy a "zvu tě..." komentáře ale netoleruju, považuju za spam a mažu!