pondělí 19. února 2018

Blistex: Triple Butters

Kdy jindy se zaměřit na pořádnou péči o rty než v takovém mrazivém počasí, co venku poslední dny panuje? Balzám na rty Triple Butters od Blistexu už mám doma dost dlouho, ale nějak na něj nebyl čas a pořádně jsem po stěhování nevěděla, kde je. Takže když na mě při úklidu kosmetického stolku vykoukl, hned jsem ho musela vyzkoušet!


Klasické balzámy v tyčince mám nejradši, podle mě jsou nejhygieničtější a nejjednodušší na používání. Tenhle po rtech díky máslové konzistenci krásně klouže a jsem ráda, že i přes vyšší SPF nenechává takový ten bílý film. A velké plus má za skvělou vůni a chuť karamelu!


A jak je na tom s účinkem? Kombinace tří másel (bambuckého, mangového a tucuma, což je nějaká jihoamerická palma) má rty vyživovat a chránit a musím říct, že jsem s ním opravdu spokojená. Rty jsou jemné a nedělají se mi žádné suché šupinky. Na mazání nejsem nijak důsledná, balzám si dám tak jednou denně, a i to stačí, funguje opravdu dobře a po období, kdy jsem mazání flákala a měla rty hodně popraskané, mi je dal rychle zpátky do kondice.


Takže pokud sháníte na zimu nějakou lepší péči na rty, na tenhle máslíčkový Blistex určitě mrkněte. Seženete ho klasicky v drogerii nebo na KupKosmetiku za 79 Kč. Omrkněte třeba i novinkový Bliss Flip, který se mi bohužel při stěhování taky někam zakutálel a asi už ho nikdy nenajdu :D
Máte Triple Butters vyzkoušený? nebo nějaký jiný balzám od Blistexu?


Děkuji Mark Distri za poskytnutí balzámu k recenzi!

1 komentář:

Moc děkuji za vaše milé komentáře, dělají mi radost! Reklamu, vulgarismy a "zvu tě..." komentáře ale netoleruju, považuju za spam a mažu!